Talking Pictures оголошує старт прийому заявок

Міжнародний фестиваль «Книжковий Арсенал» спільно зі BolognaBookPlus оцінює книжм від українських видавців у межах Talking Pictures — ініціативи, що займається візуальною книгою та сучасним книговиданням. 

До участі приймаються видання, які відповідають критеріям:

  • Книги, видані українськими видавництвами та створені українськими авторами, ілюстраторами, дизайнерами, фотографами тощо.
  • Книги, видані протягом 2021-2024 років.
  • Книги для дорослої аудиторії.

Мета — відзначити досягнення в міжнародному книгознавстві, підкреслити видавничі інновації, дослідити міжнародні підходи в роботі з візуальними образами.

Ми їмо очима, а не шлунком. Наш апетит до книжок розпалюється візуальною складовою, — ми поглинаємо слова всередині лише після того, як заманюємося обкладинкою… Щоразу, відвідуючи Київ та його книгарні, я була вражена ретельністю та увагою до деталей, які щедро приділялися дизайну книжок, — як всередині, так і зовні. BolognaBookPlus рада представити книжки, видані в Україні протягом останніх непростих років, — Джекс Томас, запрошена директорка BolognaBookPlus.

  • ЯК ЦЕ ВІДБУВАЄТЬСЯ

З поданих видань міжнародне журі обере колекцію найкращих українських візуальних книГ для дорослої авдиторії, яка експонуватиметься на Болонському книжковому ярмарку та на Міжнародному фестивалі «Книжковий Арсенал» у 2024 році.

  • ЯК ПОДАТИ ЗАЯВКУ

Потрібно заповнити Google-формута надіслати два друковані примірники видання. Дедлайн подачі заявок — 20 лютого 2024 року включно. Фізичні примірники книжок можна надіслати поштовою або кур’єрською доставкою на адресу офісу Мистецького арсеналу: НКММК «Мистецький арсенал», вул. Лаврська, 10-12, Київ, 01010. Контактна особа для доставки — Марина Лимаренко, +380987087244. 

Адреса для запиту та уточнення (вкажіть у темі листа «Talking Pictures») — bookprogram@artarsenal.gov.ua

  • ЯКІ КРИТЕРІЇ ВІДБОРУ

До критеріїв оцінювання видання входять видавнича мета, дизайн, якість друку, оригінальність та інноваційність, застосування якості зображення та розширення для передачі наративів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *