Огляд виставки «The Art Of BANKSY: Without Limits»

Ми відвідали виставку «The Art Of BANKSY: Without Limits» у Франкфурті – і тепер запрошуємо вас разом із нами пройтися залами. Ми розповімо та покажемо, ЧОМУ цього хлопця так люблять (або ненавидять), а ви самі все побачите і зробите свої власні висновки.

Блакитний період: навіщо малювати натюрморти?

В Інтернеті повно досвідчених художників, які ніколи не переймались ними. По суті, художні навички можна покращити, навіть не малюючи натюрмортів. Однак це саме той метод, який може використовувати будь-хто, щоби швидко покращити свою техніку.

DIVINGSEQUENCE – Персональна виставка Притули Олександра

Більшість творів є діджитал об’єктами, які існують лише у віртуальних залах галереї. Проте, деякі зали присвячені відцифрованим реальним скульптурам, створених із кераміки. Також представлена графіка, яка втілена як в традиційних, так і комп’ютерних медіа.

Інтерв’ю з художницею: Черта

💭: Мотивувало бажання нагадати людям, які виїхали з рідних міст, або втратили їх через війну, про їхні домівки. Не знаю, як це: втрачати дім, залишати рідне місто, але я уявила, наскільки це боляче і травмуюче, і мені захотілося підтримати земляків