Правозахисна програма Docudays UA – RIGHTS NOW!

У межах 21 Docudays UA запрошуються громадські організації, що працюють з правами людини та викликами, пов’язаними з війною, до співпраці під час правозахисної програми RIGHTS NOW! Для участі до 29 березня включно заповнюйте анкету.

Шість відібраних організацій отримають безкоштовний майданчик для проведення своєї події, технічний супровід та інформаційну підтримку впродовж фестивалю. 

RIGHTS NOW! надає правозахисну платформу для обговорень та обміну професійним досвідом. Цьогоріч вона відбудеться з 1 по 6 червня під час Docudays UA.

Партнери Архіву війни, онлайн-платформа Svidok.org розпочинає всеукраїнський збір свідчень воєнних злочинів росіян проти довкілля України. Ви також можете поділитися інформацією про злочини проти довкілля, свідками яких стали: забруднення повітря та водойм, забруднення українських територій мінами та іншими снарядами, вбивство тварин, масова загибель дельфінів та інших флори і фауни внаслідок бойових дій у Чорному морі, атаки на нафтопереробні заводи, підрив дамби Нової Каховки, порушення радіоактивного пилу в Чорнобильській зоні відчуження, напади чи захоплення на АЕС. 

Поділитися свідченнями можна через телеґрам-бот @SvidokNoteBot або сайт Svidok.org. Деталі в анонсі. Ці свідчення стануть частиною масштабної онлайн-кампанії щодо розповсюдження свідчень про екоцид за кордоном. Крім цього, всі зібрані докази воєнних злочинів передадуть правоохоронцям для притягнення винних до відповідальності.