Про нас

The News&Culture (NC) -

українське медіа про культуру та інновації, засноване в Києві у 2018 році. Реалізовує авторські рубрики, спецпроєкти, колаборації з митцями та інституціями, виступає медіапартнером освітніх і культурних заходів: виставки («Хто, як не Ви?», «Who am I Today?» тощо), конкурси («#мійкреативнийкарантин»), панельні дискусії, прямі трансляції.

На базі The News&Culture було створено сайт, соцмережі (Telegram, Facebook, Instagram, Youtube), календар-канал «День в історії», низку заходів та інтерв’ю, авторські рубрики («Живопис у стікерах», «ЮНЕСКО від А до Я», «Сезонна добірка» та інші), суспільну організацію «Культурний вимір».

На базі The News&Culture було створено сайт, соцмережі (Telegram, Facebook, Instagram, Youtube), календар-канал «День в історії», низку заходів

Проєкт The News&Culture підсилює патріотичну громадську позицію та позитивно впливає на розвиток української культури, яка лежить в основі суспільства; підтримує формування іміджу культурної і креативної індустрії як в Україні, так і за кордоном; сприяє розвитку культурної журналістики й обізнаності населення; в умовах війни – зберігає та відновлює українську культурну спадщину, а також підтримує культурних діячів, волонтерів, ВСУ.

У 2021 році, в зв’язку з тимчасовими фінансовими труднощами, проєкт був тимчасово заморожений, однак сьогодні він продовжує роботу – в оновленому й більш довершеному форматі. Наше медіа реалізується за власні кошти завдяки зусиллям команди: Антон Хомік, Марії Старікової, Дар’ї Давиденко, Галини Капустинської,.

Попри паузу, The News&Culture ні на мить не припиняв висвітлювати українську культуру та культурних діячів у соцмережах: публікувати новини, анонси проєктів, відвідувати заходи, створювати авторські матеріали.