Спеціальна програма для видавців з України на Франкфуртському книжковому фестивалі

Франкфуртський книжковий ярмарок у співпраці з Книжковим Арсеналом та Goethe-Institut Україна розпочинають прийом заявок на третій сезон Спеціальної програми для видавців з України та сусідніх країн.

ЩО ЦЕ ОЗНАЧАЄ?

Програма надає можливості інтенсивного навчання та спілкування видавців, редакторів, ліцензійних менеджерів та літературних агентів з України, Азербайджану, Вірменії, Чехії, Грузії, Молдови, Польщі, Румунії, Словаччини та Угорщини в межах Франкфуртського книжкового ярмарку. Він відбудеться 16-20 жовтня 2024 року. У 2023 році учасниками Програми стали 15 видавців, 9 з них з України. 

 УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ ВКЛЮЧАЄ:

  • підготовчі онлайн-семінари щодо участі у Франкфуртському книжковому ярмарку та презентації книжкових ринків країн-учасниць;
  • одноденний семінар з експертами книжкового ринку Німеччини;
  • участь в офіційному відкритті Франкфуртського книжкового ярмарку;
  • численні події та можливості для налагодження професійних контактів з іноземними партнерами під час Франкфуртського книжкового ярмарку.

ВИМОГИ ДО УЧАСНИКІВ/УЧАСНИЦЬ:

  • щонайменше два роки професійного досвіду у видавничій справі зі фокусом на купівлю та продаж прав;
  • добре володіння англійською мовою;
  • бути представниками видавничої сфери з України, Азербайджану, Вірменії, Чехії, Грузії, Молдови, Польщі, Румунії, Словаччини чи Угорщини.

Програма покриває учасникам витрати на проживання у Франкфурті та харчування (частково), а також учасники зможуть подати заявку на компенсацію витрат на дорогу. Подати заявку на участь у Програмі можна через онлайн-форму на сайті Франкфуртського книжкового ярмарку. Кінцевий термін подачі заявок – 15 квітня 2024 року.