«Борітеся — вже поборюєте»: листівки, що заговорили голосами героїв

Укрпошта презентувала серію благодійних листівок: вони «говорять» голосами українських героїв, які стали символами боротьби на військовому, волонтерському, медичному, економічному та інформаційному фронтах.

В її основі ідеї – столітні адаптовані слова Тараса Шевченка «Борітеся — Вже поборюєте» – символ волелюбності, нескореності, боротьби за свободу, права і незалежність. 

Проєкт «Борітеся — вже поборюєте» складається з 12 листівок з QR-кодом, який веде на аудіо.

○ Катерина Поліщук «Пташка»: обороняючи Маріуполь, вона потрапила у полон і не зламалася;
○ Волонтерка Тата Кеплер: з початку повномасштабного вторгнення об’їздила близько сотні населених пунктів, в які не доїжджають ані інші волонтери, ані лікарі;
○ Командир полку «Азов» Денис Прокопенко «Редис»: його історію записала дружина Катерина;
○ Ігор Лаченков: він збирає мільйони гривень за добу на потреби ЗСУ і щодня веде інформаційну боротьбу;
○ Пілот-винищувач, майор повітряних сил ЗСУ Вадим Ворошилов «Karaya»: він знищив 5 ворожих дронів на Вінниччині, відвівши їх від міста;
○ Військовий Олександр Будько з позивним «Терен»: він втратив обидві ноги внаслідок і нині готується брати участь у спеціальних змаганнях для військових;
○ Співачка та військова Анастасія Шевченко, відома як Стасік: вона заспівала одну з найвідоміших пісень 2022 року “Колискова для ворога”.

Ще 5 листівок присвячені тим, хто вже майже рік сталево тримає оборону Східного напрямку («Оборонці»); тим, хто відновлює рух в тилу та на деокупованих територіях; тим, хто щодня  рятує життя; тим, хто відкриває двері свого бізнесу; тим, хто поновлює електромережі після обстрілів, забезпечуючи українців теплом та світлом.

Для створення листівок були запрошені 12 ілюстраторів. Ідея належить креативній команді MOЗGI Group. Інформаційним партнером проєкту стало онлайн-медіа “Свідомі”.

Кожна листівка буде випущена тиражем 10 тисяч штук. Придбати їх можна в центральних відділеннях Укрпошти по всій країні та на сайті. Вартість – 40 грн. Увесь прибуток спрямують на закупівлю залізних пташок для ЗСУ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *