Відеотур виставкою «Співісновання з темрявою»

Мистецький арсенал презентує відеотур виставкою «Співіснення з темрявою»: тепер усі бажаючі можуть ознайомитися з нею, не виходячі з дому. Відео містить також і субтитри англійською мовою.

Куратори виставки: Антон Усанов і Наташа Чичасова. Архітектор виставки: Іван Світличний.

  • ЩО МОЖНА ПОБАЧИТИ

У межах проєкту «Співіснення з темрявою» представлені мультимедійні та аудіоінформаційні інсталяції, перформанси, живопис і різноформатні художні роботи таких авторів і авторок: Терезі Барабаш, Сергія Петлюка, Даші Подольцевої та Олексія Шмурака, Антона Саєнка, Івана Світличного, Федора Тетянича, Максима Ходака, Терези Яковини та Photinus studio.

Відеотур стане пізнавальним для кожного, хто цікавиться сучасним українським, знайомиться зі творами сучасних митців і мисткинь, бажає розширити свій кругозір і творчий досвід.

Відео — Володимир Чеппель

Переглядати відео можна буде і після завершення виставкового проєкту. Важливо: виставка містить інсталяції з високим сенсорним навантаженням.

  • КОНЦЕПЦІЯ ТА ІДЕЯ

Співіснування зі темрявою — це те, чого українцям довелося навчитися, починаючи зі жовтня 2022 року і впродовж багатьох місяців, коли росія систематично обстрілювала об’єкти критичної інфраструктури України, що призвело до відключень електроенергії і перебоїв із постачанням води, тепла та зв’язку.

Виставка «Співіснування з темрявою» говорить про майбутнє, в якому пережитий досвід блекаутів стає точкою відліку для роздумів про технології, солідарність і взаємодопомогу.

Відвідати виставку «Співіснування з темрявою» можна до 31 березня 2024 року. ⠀
Графік роботи: 
середа-неділя, з 12:00 до 19:00 (під час повітряної тривоги виставка не працює).

Виставку створено в партнерстві з ГО «Спільнота Мистецького арсеналу» в межах реалізації проєкту профінансованого урядами Великої Британії, Канади, США, Фінляндії, Швеції та Швейцарії.